Skoda Fabia - niezniszczalna?

Rozmowy bez ograniczeń tematycznych.

Re: Skoda Fabia - niezniszczalna?

Nieprzeczytany postautor: Gość » 5 mar 2015, o 11:30

Jestem użytkownikiem takiego auta już pół roku kupione w salonie i powiem krótko nigdy w życiu auta ze stajni vw jest to najgorsze auto jakie posiadałem oprócz ceny żadnej zalety małe słabe dużo pali trzeszczy stuka ramka drzwi opuszcza się razem z szybą zawieszenie już do remontu coś stuka trzy razy już miałem problem na drodze po prostu zaświeciły się wszystkie kontrolki i brak reakcji na pedał gazu,radio głupieje nie polecam a wręcz stanowczo odradzam zakup takiego auta

Nieprzeczytany postautor: Gość » 5 mar 2015, o 12:38

Gość pisze:Jestem użytkownikiem takiego auta już pół roku kupione w salonie i powiem krótko nigdy w życiu auta ze stajni vw jest to najgorsze auto jakie posiadałem oprócz ceny żadnej zalety małe słabe dużo pali trzeszczy stuka ramka drzwi opuszcza się razem z szybą zawieszenie już do remontu coś stuka trzy razy już miałem problem na drodze po prostu zaświeciły się wszystkie kontrolki i brak reakcji na pedał gazu,radio głupieje nie polecam a wręcz stanowczo odradzam zakup takiego auta

Zgadza się

Nieprzeczytany postautor: Gość » 5 mar 2015, o 13:01

Nie wiem jak z fabią, ja mam octavię i złego słowa na skodę nie powiem.

Nieprzeczytany postautor: kocopol » 11 mar 2015, o 11:04

AnulkaWr pisze:Uprzejmie witam - mam drobne pytanie. Razem z żoną stoimy przed wyborem auta. Ma to być drobne auto do miasta i nieraz na wypad odrobinę dalej. Poszukujemy czegoś używanego i w miarę solidnego. Piszę tu, albowiem chcę poradzić się zwykłych użytkowników - czy macie czy też mieliście Fabię? Na serwisach motoryzacyjnych nieprzerwanie słyszę, że jest niezniszczalna, niezawodna, tania i inne takie. Niemniej jednak nie mam zaufania do takich opinii, niejednokrotnie są sponsorowane, więc wolę zaczerpnąć wiedzy u zwykłych użytkowników. Niestety moi znajomi nie mieli styczności z tym wozem.

Nie wiem dla kogo pracujesz, ale bardzo kiepsko Ci to wychodzi. Wszędzie błędy i widać, że reklama. Czyżby Skoda aż tak się pomyliła co do wyboru agencji?

Wróć do „Pozostałe”